KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12861029
nr 1286 1029
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Blandteknik, 2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad. Motivet: 24x28cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:42:05
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis